Cisco SFP 10G LR

۲۵۰,۰۰۰ تومان

  • برند CISCO
  • جزئیات : 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF 10 Gbps
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR
  • طول موج 1310 نانومتر
  • اننقال و دریافت طول موج از 1260تا 1355
  • دارای انواع پورت‌های گیگابایت
  • دارای استاندارد صنعتی سیسکو

8 در انبار

سنجش

توضیحات

فروش ماژول cisco SFP 10G LR در فروشگاه اینترنتی نت ست

cisco SFP 10G LR

  • برند CISCO
  • جزئیات : 10GBASE-LR SFP+ Module for SMF 10 Gbps
  • پشتیبانی و سازگاری با استاندارد 10GBASE-LR
  • طول موج 1310 نانومتر
  • اننقال و دریافت طول موج از 1260تا 1355
  • دارای انواع پورت‌های گیگابایت
  • دارای استاندارد صنعتی سیسکو

کمپانی سیسکو علاوه بر سوییچ و روتر انواع ماژول فیبرنوری سیسکو را تولید و به بازار عرضه می‌کند . مدل SFP 10G-LR این ماژول از کمپانی سیسکو با Sender و Receiver G10 در فیبرنوری است که می‌تواند طول لینک تا 10کیلومتر را پشتیبانی کند. این مدل از ماژول با  استاندارد  GBASE-LR 10 سازگار است. Sfp-10G-LR محصولی از ماژول‌های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری است. طیف گسترده در محصولات سیسکو بهترین گزینه برای تبادل و ارتباط در شبکه است .

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “Cisco SFP 10G LR”

X