دسته‌بندی نشده 

آشنایی با Cisco SFP 10G LR

ماژول ها توانایی قرارگیری در  لینک تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ در شبکه را دارند.

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR  از ماژول های کمپانی سیسکو با Sender و Receiver G10 در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارا است و همچنین دارای طول موج 1310 نانومتر است.

ماژول SFP  نقش مهمی در شبکه های زیر ساخت تبادل داده ای دارند. از دیگر ماژول های نوع XFP است که این ماژول امکان تعویض را در هرحالت ، حتی روشن بودن سخت افزار اصلی فراهم می‌آورد.

 این کانکتور به منظور جا به جایی داده ها در فیبرهای سینگل مد ( Single Mode ) یا همان SMF مورد استفاده قرار میگیرد .

میزان داده هایی که این ماژول سیسکو می تواند دریافت و ارسال نماید ، 10 گیگابایت می باشد و می تواند تا مسافت 10 کیلومتر را پشتیبانی نماید .

 ویژگی های Cisco SFP 10G LR

  • دارای  پورت های گیگا بایت بر روی فیبر نوری و کابل مسی
  • دارای استاندارد صنعتی سیسکو برای Device Hot Plug برای اینترفیس گیگابایت اترنت

ماژول های سیسکو 10GBASE SFP 

این ماژول گزینه های متنوعی از 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، منبع سیم کشی سازمانی و برنامه های حمل و نقل ارائه می دهند.

نوع کابل فیبر نوری : Single mode / Multi mode

نوع پورت اتصالی : SFP

حداکثر طول کابل : 10 کیلومتر

حداکثر نرخ ارسال داده : 10 گیگ

طول موج : 1310 نانومتر

استاندارد ها : IEEE STD 802.3 and 802.3ab

سرعت : 10 گیگابیت