اکسس پوینت سقفی میکروتیک MikroTik cAP 2n RBcAP2nD

55
تعداد بازدید: 893

0

تومان

پردازنده با سرعت پردازش 650MHz مخصوص هتل ها و فرودگاه ها و مراکز خرید

64MB حافظه رم

کارت وایرلس داخلی با پشتیبانی از باند 2.4GHz

RBcAP2nD با قابلیت اتصال به سقف

RouterOS با لایسنس Level4

قیمت MikroTik cAP 2n بسیار رقابتی

    تعداد:

قیمت MikroTik cAP 2n

RouterBoard cAP-2n یک Access Point سقفی است که در باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتز کار می کند. این رادیو برای کسب و کارهایی مانند هتل ها، فرودگاه ها، مراکز خرید و ... مناسب است و دارای کارت حافظه 64 مگابایت , سطح دسترسی L4 است.
cAP-2n دارای کارت وایرلس داخلی است که از استاندارد 802.11b/g/n پشتیبانی می کند. همچنین این دستگاه دارای یک پورت ورودی PoE است که می توان از طریق آن دستگاه را روشن کرد.

قیمت Cap2n
قابل ذکر است این رادیو یک CAPsMAN حرفه ای است که از طریق آن می توان AP های دیگر را در یک نقطه مرکزی مدیریت و کنترل کرد. برخلاف نرم افزارهای کنترل کننده سنتی که باید برروی یک PC یا سیستم جداگانه ای اجرا می شد، CAPsMAN میکروتیک برروی هر RouterBoard موجود در شبکه قابل اجرا است.

Router Board cAP 2n یک اکسس پوینت روتر بیسیم سقفی است کهانتخاب ایده آل برای پوشش دهی wifi در منزل , شرکت , مراکز خرید , سالن همایش , فرودگاه ها میباشد . پوشش دهی مساحت های نسبتا وسیع را میتوانید با استفاده از چندین دستگاه cAP 2n برقرار نمائید . 

میکروتیک cAP 2n از آنتن داخلی با توان 2dBi در فرکانس 2.4 گیگاهرتز بهره میبرد و استاندارد بیسیم این روتر 802.11b/g/n میباشد , منبع تغذیه این دستگاه از POE پشتیبانی مینماید , با استفاده از قابلیت CAPsMAN که در Router OS وجود دارد میتوانید این امکان را داشته باشید تا از راه دور و بدون نیاز به اتصال به هریک از Access Point ها ( به طور مثال cAP 2n ) آنها را کنترل نمایید. برای این کار کافیست دستگاه را در حالت CAPs تنظیم کنید و سپس سیستم به‌ صورت خودکار شروع به شناسایی و کنترل دستگاه ها مینماید. این دستگاه به هیچ دستگاه کنترل کننده جداگانه نیاز ندارد و بر روی هر شبکه ائی قابل اتصال میباشد . تمامی متعلقات شامل پیچ , POE در کارتن این دستگاه موجود میباشد . 

خرید اکسس پوینت rbcap2nd

اکسس پوینت روتر cAP 2n همچنین شامل 1 پورت اترنت 10/100 , پردازنده ی 650 مگاهرتزی و مقدار ذخیره گاه حافظه 64 مگابایتی میباشد لازم به ذکر است کمپانی میکروتیک در سری جدید تولید این محصول ارتقاء قابل توجه در پردازنده  , رم , مدل تراشه بیسیم این دستگاه انجام داده است , همچنین ساختار آنتن این روتر از تک قطبی به دو قطبی افزایش پیدا کرده است 

مشخصه: مقدار:

نظر جدید


Scroll