کلیدهای دو طرفه ATYS

05
تعداد بازدید: 121

وضعیت : ناموجود

از ۱۲۵ تا ۳۲۰۰ آمپر

اتوماتیک و موتوردار

یک انتقال کاملا ایمن

طراحی محصولات خانواده ATYS بر اساس فناوری های اثبات شده در کلیدهای قطع بار، هر دو موضوع انتقال به منابع تامین انرژی، از حداکثر شدن ایمنی در شبکه های توزیع الکتریکی اطمینان حاصل کرده و استفاده از آن ها را به عنوان یک راه حل قابل اعتماد و مقاوم مطرح مینماید.

مزایای محصولات خانواده ATYS: 

قابلیت plug&play

دارای امکان پذیرش تنظیمات به صورت اتوماتیک به عنوان یک استاندارد، تمامی مدل ها قابلیت تنظیمات اتوماتیک را دارا بوده که این قابلیت به صورت خودکار تنظیمات مربوط به ولتاژهای نامی و فرکانس ها را برای شبکه های قدرت انجام می دهد. این تجهیز را به سهولت به شبکه برق متصل رکنید و خود آن دستگاه مقادیر مورد نظر را اندازه گیری کرده و ذخیره می کند.

نصب سریع

تمامی محصولات خانواده ATYS در کارخانه مونتاژ می شوند در نتیجه به کمترین حد کابل کشی نیاز دارند. این امر سهولت در نصب و کاهش رزمان مورد نظر جهت بهره برداری از آنها را بدنبال دارد.

برای محصولات ATYS t و ATYS g اعمال تنظیمات توسط پتانسومترهای تعبیه شده بر روی آنها انجام شده که تنها به یک پیچ گوشتی ساده و اندکی زمان نیاز دارد.

کنترل اورژانسی به صورت دستی

در مواقع بحرانی، می توان به سادگی، به سرعت و ایمن با استفاده از یک دسته اورژانسی این تجهیزات را کنترل نمود. این دسته به سادگی در محل خود قرار می گیرد و هیچکدام از عملکردهای انتقال اتوماتیک و یا موتوری در زمانی که این دسته در محل خود قرار گرفته است، انجام نخواهد پذیرفت.

محصولات مطمئن

تمامی مدل های محصولات ATYS منطبق بر استاندارد IEC 60947 6-1 طراحی و تست می شوند. آزمون های کلید Changeover مشخصات عملکردی و طراحی بهینه آن ها را مورد سنجش قرار می دهند.

گزارش گیری پیوسته از عملکرد صحیح تجهیزات

محصولات خانواده ATYS به یک رله Watchdog  مجهز شده اند که به صورت مداوم تجهیز شما را مانیتور کرده و ایمنی تاسیسات شما را تضمین می کند. این رله شما را از قابلیت تجهیز شما به منظو.ر عملکرد صحیح در دنبال کردن شبکه قدرت و یا عملکرد اتوماتیک آگاه می سازد.

مزایا تجهیز ATYS P:

نرم افزار پیکر بندی ساده : Easyconfig که بهترین راه حل به منظور کاهش زمان مورد نیاز جهت انجام تنظیمات پیچیده عملکردهای مختلف می باشد.

این برنامه امکان تنظیماتی همچون انتخاب نوع کاربرد، محدوده فرکانس و ولتاژ، مقادیر تایمرو ورودی ها / خروجی ها و ... را فراهم می آورد.

تفاوت ها:

انتخابهای ارتباطی گوناگون که سبب وجود تفاوت ها می شود:

پروتکل مدباس، اترنت و وب سرور

با توجه به امکان افزودن ماژول های انتخابی، تجهیز ATYS P از طریق پروتکل های مد باس و اترنت ارتباط برقرار می کند. همچنین ماژول ارتباطی اترنت دارای قابلیت وب سرور نیز می باشد که اجازه دسترسی به  ATYS P را از طریق مرور گر وب می دهد.

قابلیت وب سرور، امکانات زیر را فعال می کند:

  • نمایش وضعیت تجهیز (پوزیشن تجهیز و وضعیت منابع قدرت الکتریکی)

  • نمایش ولتاژهای اندازه گیری شده

  • نمایش پارامترهای تنظیم شده

  • دسترسی به تاریخچه رخدادهای ثبت شده.

توضیحات محصول:

تضمین دسترسی به منابع تامین انرزی الکتریکی در تمامی شرایط عملکردی

طراحی و عملکرد تمامی محصولات ATYS به منظور دستیابی به یک هدف مشخص است: تضمین تامین توان الکتریکی بارهای پایین دستی با استفاده از یک انتقال سریع از یک منبع به منبع دیگر. این محصولات سه مد عملکرد دارند که امکان انتخاب قابل اعتماد ترین منبع را در تمامی شرایط کاری افزایش می دهند. این تجهیزات در زمان تغییر پوزیشن به تنها یک منبع تغذیه نیاز دارند، لذا قابلیت اعتماد و افزایش طول عمر آن ها افزایش می یابد.

سهولت در استفاده به همراه تضمین ایمنی

با توجه به قابلیت سوئیچ در زیر بار و به همراه مدهای عملکردی اتوماتیک و دستی، محصولات ATYS سهولت در استفاده داشته و ۱۰۰% ایمن هستند. انتخاب منبع مورد نظر تامین توان الکتریکی بارها می تواند با استفاده از سه را مختلف انجام شود:

  • با استفاده از دسته که در جلو تجهیزات قرار گرفته است (مد دستی)

  • از راه دور و با استفاده از ورودی فرمان کنترل پوزیشن تجهیز (مد اتوماتیک)

  • به صورت اتوماتیک و با توجه به در دسترس بودن هر یک از منابع تامین توان الکتریکی (مد اتوماتیک) به منظور اطمینان از آنکه تجهیزات پایین دستی این محصولات ATYS یک قابلیت قفل شوندگی با عملکرد با کیفیت را دارا هستند که ایمنی بالاتر را به سیستم اضافه می نماید.

    کاتالوگ

         

      فارسی                      انگلیسی

 

مشخصه: مقدار:

نظر جدید


Scroll