بهترین آنتی ویروس برای اندروید The Best Antivirus For Mobile

55
تعداد بازدید: 288

19000

تومان

30000

Panda Mobile Security 2016

ضد بدافزار قدرتمند

اسکن کارت های حافظه و سایر تجهیزات متصل به سیستم

محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت

Task Killer

 بهترین آنتی ویروس برای اندروید پاندا مکان یاب فوری و لحظه ای دستگاه های اندرویدی

قفل گوشی یا تبلت از دوردست

حذف تمامی اطلاعات از روی گوشی یا تبلت از دوردست

    تعداد:

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

بهترین آنتی ویروس برای اندروید یعنی موبایل سکیوریتی یا Panda Mobile Security 2016 محافظ موبایل های اندرویدی شما با قیمت عالی در فروشگاه اینترنتی نت ست

 

سیستم Anti-Theft یا ضد دزد و ضد سرقت

مکان یابی فوری و لحظه ای دستگاه های اندرویدی توسط بهترین آنتی ویروس برای اندروید پاندا
اطلاع از مکان فعلی گوشی یا تبلت شما به صورت لحظه به لحظه ... با استفاده از این قابلیت مهم می توانید گوشی های گم شده یا سرقت شده را ردیابی کنید. توصیه می کنیم که قابلیت دسترسی به اینترنت و GPS را در بیشتر مواقع فعال نگاه دارید.

 

                    Panda Mobile Security می تواند در هنگام تلاش برای بازکردن قفل گوشی و اقدام برای سرقت آن، از سارق عکس بگیرد و به طور خودکار برای شما ایمیل کند.

 

 

ویروس کش موبایل و اندروید

 

بهترین آنتی ویروس اندروید چیست؟

بهترین انتی ویروس موبایل است چرا ؟ برای اینکه با قوی ترین موتور آنتی ویروس جهان در مارس ۲۰۱۵ این نرم افزار ساخته شده است!

 

بهترین آنتی ویروس برای اندروید

توضیحات آنتی ویروس اندروید

 

ضد بدافزار قدرتمند
موتور ضدویروس پاندا، بهترین انتی ویروس برای موبایل است چون تلفن همراه یا تبلت شما را به یک سیستم نفوذ ناپذیر تبدیل می کند تا ویروس ها و کدهای مخرب اندرویدی نتوانند بدون اجازه شما وارد شده و عملکرد دستگاه های اندرویدی را مختل کنند.

 

اسکن کارت های حافظه و سایر تجهیزات متصل به سیستم
با استفاده از موتور ضدویروس پاندا و در صورت اتصال حافظه های جانبی یا سیستم های دیگر به دستگاه های اندرویدی، می توانید از عدم وجود کدها و نرم افزارهای مخرب و یا جاسوس افزارهای اندرویدی اطمینان حاصل کنید.

 

محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت
Panda Mobile Security به شما امکان می دهد تا در هنگام نصب و پس از نصب App های موبایل، به صورت لحظه به لحظه تنظیمات و سطح دسترسی های نرم افزارهای نصب شده در سیستم را رصد کنید تا دسترسی خاصی به اطلاعات بسیار خصوصی شما وجود نداشته باشد.

 

Task Killer
خروج کامل از برنامه های کاربردی موبایل و بستن آن ها، وقتی که نیازی به آن ها نداریم، مسئله مهمی ست که اغلب فراموش می کنیم. افزایش تعداد و تجمع این نرم افزارهای بسته نشده، می تواند موجب اشغال بی مورد حافظه اجرایی موبایل و اختلال جدی در عملکرد دستگاه گردد. با استفاده از قابلیت Task Killer پاندا این مشکل را برای همیشه حل کنید!

 

قفل گوشی یا تبلت از دوردست
حتی در صورت تعویض سیم کارت با استفاده از این امکان، گوشی یا تبلت تان را قفل کنید تا اطلاعات آن به هیچ عنوان برای فرد دیگری قابل استفاده و دسترس نباشد. ت

 

حذف تمامی اطلاعات از روی گوشی یا تبلت از دوردست
به سادگی و از هر نقطه جهان می توانید اطلاعات حساس و محرمانه ذخیره شده در سیستم های اندرویدی را حذف کنید. در این صورت حتی در صورت افشای رمز عبور و یا باز شدن قفل گوشی ، امکان دسترسی به اطلاعات وجود ندارد.

 

آنتی ویروس اندروید


بهترین آنتی ویروس برای اندروید

 

مشخصه: مقدار:

نظر جدید


Scroll